O NAS

Nasz dział Call Center składa się z kilku zespołów, każdy z nich ma jasno określony cel.

Zespół ma dedykowanego Managera oraz Sukcesora. Od 7 lat specjalizujemy się w kampaniach dedykowanych branży ubezpieczeniowej. Począwszy od zespołu generującego leady, poprzez zespół rekomendujący poszczególne produkty oraz usługi, skończywszy na dziale sprzedaży direct.

Kiedy wspólnie uznamy, że warto byś dołączył do naszego zespołu, współpracę rozpoczynamy od wstępnego szkolenia. Od pierwszego dnia jesteś pod opieką swojego Managera, który indywidualnie pomaga Ci w przygotowaniu do podjęcia pracy. Nic nie stoi na przeszkodzie byś swoją ścieżkę zawodową rozpoczął właśnie w naszej firmie. Otrzymasz od nas możliwość awansu, nieustanne wsparcie w osiągnięciu celu oraz realizacji premii.

MQO to dobry wybór, nie tylko na początku kariery. Pomożemy Ci w rozwoju umiejętności miękkich, budowaniu silnych kompetencji sprzedażowych oraz komunikacyjnych.

Ale nie samą pracą człowiek żyje! Wieloletnie znajomości z pracy przeradzają się w przyjaźnie, czego dowodem są relacje rozpoczęte w naszej firmie. Pozytywna atmosfera dominuje nie tylko podczas imprez firmowych, ale i na co dzień.

More Quality to jakość, którą chcemy ulepszać na co dzień. Dołącz do nas! Razem stwórzmy nowy wymiar Call Center.